| Kenteken | H-716-PG |
| Merk | Audi |
| Type | rs 4 avant |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 02-07-2013 |
| Nieuwprijs | € 132.489,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 331 Kw | 450 pk |
| Vermogen per kg | 0,18 Kw/kg |
| Topsnelheid | 280 km/h |
| Gewicht | 1870 kg |
| APK vervaldatum | 03-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 02-07-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 18-03-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 4163 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 4125 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 8.5 l/100km | 1l op 11.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 14.6 l/100km | 1l op 6.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10.7 l/100km | 1l op 9.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 249 g/km |
| Emissienorm | euro 5 f |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 472 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 282 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2345 kg |
| Massa leeg voertuig | 1770 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2345 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | qd7b5022r8tr97mgem0 |
| Variant | acfsaq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-05-2025
Rapport opnieuw genereren