| Kenteken | H-736-BD |
| Merk | Ford-cng-technik |
| Type | mondeo hybrid |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 22-01-2020 |
| Nieuwprijs | € 43.069,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 103 Kw | 140 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Gewicht | 1716 kg |
| APK vervaldatum | 23-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 22-01-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-01-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1999 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 487 cm |
| Hoogte | 152 cm |
| Wielbasis | 285 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 2260 kg |
| Massa leeg voertuig | 1616 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2260 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 5lkbznae7tq |
| Variant | uacc1fz |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-05-2025
Rapport opnieuw genereren