| Kenteken | H-747-PS |
| Merk | Honda |
| Type | jazz |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 30-03-2020 |
| Nieuwprijs | € 25.950,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 75 Kw | 102 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Gewicht | 1166 kg |
| APK vervaldatum | 30-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 30-03-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-03-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1318 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 111 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 169 cm |
| Lengte | 403 cm |
| Hoogte | 154 cm |
| Wielbasis | 253 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1605 kg |
| Massa leeg voertuig | 1066 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1605 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 2 |
| Variant | gk303 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-05-2025
Rapport opnieuw genereren