| Kenteken | H-768-PD |
| Merk | Volkswagen |
| Type | polo |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 26-11-2015 |
| Nieuwprijs | € 27.220,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Gewicht | 1165 kg |
| APK vervaldatum | 21-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 26-11-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-03-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1422 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.5 l/100km | 1l op 28.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3.7 l/100km | 1l op 27 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 97 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 168 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 246 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 580 kg |
| Aanhanger geremd | 1100 kg |
| Technische max massa voertuig | 1690 kg |
| Massa leeg voertuig | 1065 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1690 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd7fd7cw004n3vr27mm61 |
| Variant | abcusb |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-05-2025
Rapport opnieuw genereren