| Kenteken | H-795-XD |
| Merk | Ford |
| Type | focus |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 10-06-2020 |
| Nieuwprijs | € 27.425,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 74 Kw | 101 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Gewicht | 1280 kg |
| APK vervaldatum | 10-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 10-06-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-06-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 69 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.7 l/100km | 1l op 27 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 97 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 440 cm |
| Hoogte | 152 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 640 kg |
| Aanhanger geremd | 1100 kg |
| Technische max massa voertuig | 1855 kg |
| Massa leeg voertuig | 1180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1855 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 5apbh6ap8bk |
| Variant | b3da1nx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-04-2025
Rapport opnieuw genereren