| Kenteken | H-860-ZG |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | amg glc 63 s 4matic |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 14-03-2018 |
| Nieuwprijs | € 191.269,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 375 Kw | 510 pk |
| Vermogen per kg | 0,19 Kw/kg |
| Topsnelheid | 280 km/h |
| Gewicht | 2010 kg |
| APK vervaldatum | 14-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 14-03-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-06-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 3982 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 93 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 8.7 l/100km | 1l op 11.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 14.1 l/100km | 1l op 7.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10.7 l/100km | 1l op 9.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 244 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 287 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2200 kg |
| Technische max massa voertuig | 2580 kg |
| Massa leeg voertuig | 1910 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2580 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | czaa05v4 |
| Variant | r787s1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-06-2025
Rapport opnieuw genereren
