| Kenteken | H-882-JR |
| Merk | Opel |
| Type | astra sports tourer |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 26-02-2020 |
| Nieuwprijs | € 27.465,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 1355 kg |
| APK vervaldatum | 19-11-2026 |
| Datum eerste toelating | 26-02-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-02-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 3375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.9 l/100km | 1l op 25.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 102 g/km |
| Emissienorm | euro 6 am |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 470 cm |
| Hoogte | 151 cm |
| Wielbasis | 266 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 660 kg |
| Aanhanger geremd | 1100 kg |
| Technische max massa voertuig | 1870 kg |
| Massa leeg voertuig | 1255 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1870 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | bd2batkh315 |
| Variant | da026dd12 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 05-05-2025
Rapport opnieuw genereren