| Kenteken | H-913-KD |
| Merk | Seat |
| Type | leon sportstourer |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 02-03-2020 |
| Nieuwprijs | € 35.670,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Gewicht | 1294 kg |
| APK vervaldatum | 02-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 02-03-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-03-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 65 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 115 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 455 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 640 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1860 kg |
| Massa leeg voertuig | 1194 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1860 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fd7sfd7cw0024bfvlm51bac |
| Variant | fdpcax0v |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-06-2025
Rapport opnieuw genereren
