| Kenteken | H-924-NT |
| Merk | Volvo |
| Type | 940 |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 07-05-1997 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 99 Kw | 135 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1637 kg |
| APK vervaldatum | 29-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 07-05-1997 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-07-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2316 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 87 db |
| Toerental geluidsniveau | 3675 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.5 l/100km | 1l op 11.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 203 g/km |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 277 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1970 kg |
| Massa leeg voertuig | 1537 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1970 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 21-05-2025
Rapport opnieuw genereren