| Kenteken | H-980-FZ |
| Merk | Skoda |
| Type | superb |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 21-05-2015 |
| Nieuwprijs | € 38.276,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 77 Kw | 105 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Gewicht | 1541 kg |
| APK vervaldatum | 09-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 21-05-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-08-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 69 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 113 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | 150 cm |
| Wielbasis | 276 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2104 kg |
| Massa leeg voertuig | 1441 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2104 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | ifm6fm62s0277 |
| Variant | accaycx01 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-06-2025
Rapport opnieuw genereren