| Kenteken | H-989-FD |
| Merk | Nissan |
| Type | juke |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 29-09-2011 |
| Nieuwprijs | € 25.698,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 86 Kw | 117 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Gewicht | 1255 kg |
| APK vervaldatum | 11-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 29-09-2011 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-08-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.3 l/100km | 1l op 12 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 145 g/km |
| Emissienorm | euro 5 f |
| Breedte | 177 cm |
| Lengte | 414 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Wielbasis | 253 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 627 kg |
| Aanhanger geremd | 1250 kg |
| Technische max massa voertuig | 1675 kg |
| Massa leeg voertuig | 1155 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1675 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | a02 |
| Variant | a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-05-2025
Rapport opnieuw genereren