| Kenteken | H-991-TB |
| Merk | Volvo |
| Type | 854-556 glt |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 25-08-1993 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 125 Kw | 170 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1490 kg |
| APK vervaldatum | 15-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 25-08-1993 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-07-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 5 |
| Motorinhoud | 2435 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.5 l/100km | 1l op 11.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 202 g/km |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1840 kg |
| Massa leeg voertuig | 1390 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1840 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-04-2025
Rapport opnieuw genereren