| Kenteken | HB-592-D |
| Merk | Lexus |
| Type | nx300h |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 28-09-2015 |
| Nieuwprijs | € 73.835,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 112 Kw | 152 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1860 kg |
| APK vervaldatum | 28-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 28-09-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-09-2015 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2494 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 463 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Wielbasis | 266 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2395 kg |
| Massa leeg voertuig | 1760 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2395 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | ayz15l-awxlbw(2b) |
| Variant | ayz15(w) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren