| Kenteken | HBG-76-B |
| Merk | Alpine |
| Type | a290 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 14-01-2025 |
| Nieuwprijs | € 46.599,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 78 Kw | 106 pk |
| Elektrisch vermogen | 160 Kw | 218 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Gewicht | 1554 kg |
| APK vervaldatum | 14-01-2029 |
| Datum eerste toelating | 14-01-2025 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-01-2025 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 63 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 151 cm |
| Wielbasis | 253 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | 500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1950 kg |
| Massa leeg voertuig | 1454 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1950 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | j1bea2b50000 |
| Variant | abe |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 18-01-2025
Rapport opnieuw genereren