| Kenteken | HBT-41-S |
| Merk | Hyundai |
| Type | santa fe |
| Kleur | bruin |
| Bouwjaar | 21-01-2025 |
| Nieuwprijs | € 68.945,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 108 Kw | 147 pk |
| Elektrisch vermogen | 72 Kw | 98 pk |
| Totaal vermogen | 180 Kw | 245 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 2165 kg |
| APK vervaldatum | 21-01-2029 |
| Datum eerste toelating | 21-01-2025 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-01-2025 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 483 cm |
| Hoogte | 172 cm |
| Wielbasis | 282 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1010 kg |
| Technische max massa voertuig | 2740 kg |
| Massa leeg voertuig | 2065 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2740 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | a62b11 |
| Variant | a7p24 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 02-04-2025
Rapport opnieuw genereren
