| Kenteken | HF-744-N |
| Merk | Volkswagen |
| Type | beetle cabrio |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 08-07-2013 |
| Nieuwprijs | € 58.470,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 155 Kw | 211 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1580 kg |
| APK vervaldatum | 28-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 08-07-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-10-2015 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 231 g/km |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 254 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1890 kg |
| Massa leeg voertuig | 1480 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1890 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-03-2025
Rapport opnieuw genereren