| Kenteken | HGK-40-D |
| Merk | Renault |
| Type | 5 e-tech electric |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 26-02-2025 |
| Nieuwprijs | € 32.594,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 76 Kw | 103 pk |
| Elektrisch vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Gewicht | 1524 kg |
| APK vervaldatum | 26-02-2029 |
| Datum eerste toelating | 26-02-2025 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-02-2025 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 65 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 177 cm |
| Lengte | 392 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Wielbasis | 254 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | 500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1920 kg |
| Massa leeg voertuig | 1424 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1920 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | a1bea1a50000 |
| Variant | rbe |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 05-09-2025
Rapport opnieuw genereren