| Kenteken | HP-771-T |
| Merk | Toyota |
| Type | auris |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 17-12-2015 |
| Nieuwprijs | € 31.445,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 71 Kw | 97 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1410 kg |
| APK vervaldatum | 10-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 17-12-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-12-2015 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1798 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 |
| Breedte | 176 cm |
| Lengte | 460 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Wielbasis | 260 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 345 kg |
| Aanhanger geremd | 345 kg |
| Technische max massa voertuig | 1865 kg |
| Massa leeg voertuig | 1310 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1865 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | zwe186l-dwxgbw(7v) |
| Variant | zwe186(w) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 14-11-2025
Rapport opnieuw genereren
