| Kenteken | HPN-38-D |
| Merk | Volkswagen |
| Type | multivan |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 15-08-2016 |
| Nieuwprijs | € 72.416,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 150 Kw | 204 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Gewicht | 2093 kg |
| APK vervaldatum | 05-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 15-08-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-06-2025 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1968 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 164 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | 195 cm |
| Wielbasis | 300 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3080 kg |
| Massa leeg voertuig | 1993 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3080 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | nnfd7bt0117tvr27mmg02l64272 |
| Variant | mcxeb308x0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-09-2025
Rapport opnieuw genereren