| Kenteken | HR-549-V |
| Merk | Skoda |
| Type | octavia |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 07-01-2016 |
| Nieuwprijs | € 23.840,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1252 kg |
| APK vervaldatum | 20-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 07-01-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-01-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 114 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 466 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 620 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1822 kg |
| Massa leeg voertuig | 1152 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1822 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | nfm6fm6aj009stvln617 |
| Variant | accyvbx0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren