| Kenteken | HR-728-D |
| Merk | Seat |
| Type | ibiza |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 18-01-2016 |
| Nieuwprijs | € 16.340,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1095 kg |
| APK vervaldatum | 18-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 18-01-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 18-01-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.7 l/100km | 1l op 27 km |
| Brandstofverbruik stad | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 97 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 169 cm |
| Lengte | 404 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Wielbasis | 247 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 540 kg |
| Aanhanger geremd | 900 kg |
| Technische max massa voertuig | 1590 kg |
| Massa leeg voertuig | 995 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1590 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm5sfm5df0027mm61 |
| Variant | scchzb |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 21-06-2025
Rapport opnieuw genereren