| Kenteken | J-101-NJ |
| Merk | Volkswagen |
| Type | polo |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 18-09-2020 |
| Nieuwprijs | € 35.267,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 1195 kg |
| APK vervaldatum | 18-09-2026 |
| Datum eerste toelating | 18-09-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 18-09-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 111 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 405 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Wielbasis | 255 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 590 kg |
| Aanhanger geremd | 1100 kg |
| Technische max massa voertuig | 1680 kg |
| Massa leeg voertuig | 1095 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1680 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fd7fd7cw001n3vr24bf1ca0 |
| Variant | abdkrf |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-05-2025
Rapport opnieuw genereren