| Kenteken | J-116-DK |
| Merk | Toyota |
| Type | corolla |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 09-05-2019 |
| Nieuwprijs | € 31.455,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 72 Kw | 98 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1360 kg |
| APK vervaldatum | 09-05-2027 |
| Datum eerste toelating | 09-05-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 09-10-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1798 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 67 db |
| Toerental geluidsniveau | 2500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 83 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 437 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 1820 kg |
| Massa leeg voertuig | 1260 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1820 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | zwe211l-dhxnbw(1b) |
| Variant | zwe211(h) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 02-05-2025
Rapport opnieuw genereren