| Kenteken | J-167-GB |
| Merk | Ford |
| Type | focus |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 21-01-2014 |
| Nieuwprijs | € 29.821,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 92 Kw | 125 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Gewicht | 1316 kg |
| APK vervaldatum | 19-10-2026 |
| Datum eerste toelating | 21-01-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-10-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 117 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 655 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1900 kg |
| Massa leeg voertuig | 1216 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1900 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5cgamc |
| Variant | m1da1l |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 31-10-2025
Rapport opnieuw genereren
