| Kenteken | J-191-JN |
| Merk | Hyundai |
| Type | ioniq |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 21-08-2020 |
| Nieuwprijs | € 41.662,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 32 Kw | 44 pk |
| Elektrisch vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,02 Kw/kg |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Gewicht | 1602 kg |
| APK vervaldatum | 21-08-2026 |
| Datum eerste toelating | 21-08-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-08-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 447 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1970 kg |
| Massa leeg voertuig | 1502 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1970 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | e11bz1 |
| Variant | b5e11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-06-2025
Rapport opnieuw genereren