| Kenteken | J-230-PL |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 28-09-2020 |
| Nieuwprijs | € 32.304,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 96 Kw | 131 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 214 km/h |
| Gewicht | 1306 kg |
| APK vervaldatum | 19-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 28-09-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-09-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.9 l/100km | 1l op 25.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 108 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 428 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 650 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Technische max massa voertuig | 1800 kg |
| Massa leeg voertuig | 1206 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1800 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm6fm6aj015n4bfovl1avr2aga |
| Variant | acdpbax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 21-05-2025
Rapport opnieuw genereren
