| Kenteken | J-265-PX |
| Merk | Tesla |
| Type | model 3 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 11-09-2019 |
| Nieuwprijs | € 59.380,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 58 Kw | 79 pk |
| Elektrisch vermogen | 155 Kw | 211 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 233 km/h |
| Gewicht | 1931 kg |
| APK vervaldatum | 19-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 11-09-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-10-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 469 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 288 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2305 kg |
| Massa leeg voertuig | 1831 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2305 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | bb1t1 |
| Variant | e3d |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-08-2025
Rapport opnieuw genereren
