| Kenteken | J-313-DH |
| Merk | Suzuki |
| Type | vitara |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 07-07-2020 |
| Nieuwprijs | € 22.843,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 82 Kw | 111 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1160 kg |
| APK vervaldatum | 07-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 07-07-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-07-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 121 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 178 cm |
| Lengte | 417 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Wielbasis | 250 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1730 kg |
| Massa leeg voertuig | 1060 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1730 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mt2 |
| Variant | d01s |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-04-2025
Rapport opnieuw genereren