| Kenteken | J-358-DP |
| Merk | BMW |
| Type | x5 m50d |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 17-04-2013 |
| Nieuwprijs | € 120.143,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 280 Kw | 381 pk |
| Vermogen per kg | 0,13 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2225 kg |
| APK vervaldatum | 30-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 17-04-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-07-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2993 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3300 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.8 l/100km | 1l op 14.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.8 l/100km | 1l op 11.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.5 l/100km | 1l op 13.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 199 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 201 cm |
| Lengte | 486 cm |
| Hoogte | 178 cm |
| Wielbasis | 293 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2830 kg |
| Massa leeg voertuig | 2125 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2830 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5a000 |
| Variant | zw81 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 24-04-2025
Rapport opnieuw genereren