| Kenteken | J-359-GL |
| Merk | BMW |
| Type | 330e |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 27-07-2020 |
| Nieuwprijs | € 60.910,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 127 Kw | 173 pk |
| Elektrisch vermogen | 83 Kw | 113 pk |
| Totaal vermogen | 210 Kw | 286 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Gewicht | 1815 kg |
| APK vervaldatum | 06-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 27-07-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 27-07-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 183 cm |
| Lengte | 471 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 285 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 2300 kg |
| Massa leeg voertuig | 1715 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2300 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | daw50700 |
| Variant | 5x71 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-05-2025
Rapport opnieuw genereren