| Kenteken | J-534-FL |
| Merk | Kia |
| Type | rio |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 17-10-2013 |
| Nieuwprijs | € 17.614,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 63 Kw | 86 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Gewicht | 1099 kg |
| APK vervaldatum | 31-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 17-10-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 23-11-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1248 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 114 g/km |
| Emissienorm | euro 5 f |
| Breedte | 172 cm |
| Lengte | 405 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Wielbasis | 257 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 900 kg |
| Technische max massa voertuig | 1560 kg |
| Massa leeg voertuig | 999 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1560 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | m51ay1 |
| Variant | f5p31 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-08-2025
Rapport opnieuw genereren