| Kenteken | J-635-LZ |
| Merk | Toyota |
| Type | c-hr |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 28-05-2019 |
| Nieuwprijs | € 37.640,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 72 Kw | 98 pk |
| Vermogen per kg | 0,02 Kw/kg |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Gewicht | 1495 kg |
| APK vervaldatum | 28-02-2027 |
| Datum eerste toelating | 28-05-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 09-01-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1798 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 68 db |
| Toerental geluidsniveau | 2500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 86 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 436 cm |
| Hoogte | 156 cm |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 725 kg |
| Aanhanger geremd | 725 kg |
| Technische max massa voertuig | 1860 kg |
| Massa leeg voertuig | 1395 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1860 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | zyx10l-ahxgbw(1d) |
| Variant | zyx10(h) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 21-06-2025
Rapport opnieuw genereren