| Kenteken | J-640-VP |
| Merk | BMW |
| Type | x4 xdrive30i |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 13-08-2019 |
| Nieuwprijs | € 100.470,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 185 Kw | 252 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Gewicht | 1795 kg |
| APK vervaldatum | 13-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 13-08-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-10-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 167 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 192 cm |
| Lengte | 475 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Wielbasis | 286 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2400 kg |
| Technische max massa voertuig | 2400 kg |
| Massa leeg voertuig | 1695 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2400 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | daw500ba |
| Variant | uj31 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-04-2025
Rapport opnieuw genereren