| Kenteken | J-658-GR |
| Merk | Fiat |
| Type | 500x |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 08-02-2016 |
| Nieuwprijs | € 25.027,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1350 kg |
| APK vervaldatum | 24-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 08-02-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-02-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.7 l/100km | 1l op 11.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 147 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 425 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 257 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1875 kg |
| Massa leeg voertuig | 1250 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1875 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | onlogisch |
| Uitvoering | 04a |
| Variant | axe1a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 21-05-2025
Rapport opnieuw genereren