| Kenteken | J-664-PZ |
| Merk | Renault |
| Type | captur |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 29-04-2015 |
| Nieuwprijs | € 27.265,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 88 Kw | 120 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Gewicht | 1255 kg |
| APK vervaldatum | 02-10-2026 |
| Datum eerste toelating | 29-04-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 03-10-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3675 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 127 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 178 cm |
| Lengte | 412 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Wielbasis | 261 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 625 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1726 kg |
| Massa leeg voertuig | 1155 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1726 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 2rc01e |
| Variant | 2rc0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-09-2025
Rapport opnieuw genereren