| Kenteken | J-736-TS |
| Merk | Audi |
| Type | s3 sportback |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 23-05-2019 |
| Nieuwprijs | € 69.614,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 221 Kw | 300 pk |
| Vermogen per kg | 0,14 Kw/kg |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Gewicht | 1565 kg |
| APK vervaldatum | 23-05-2027 |
| Datum eerste toelating | 23-05-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-10-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 82 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 158 g/km |
| Emissienorm | euro 6 bg |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 431 cm |
| Hoogte | 139 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2045 kg |
| Massa leeg voertuig | 1465 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2045 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | qd7ad7gc001rt41e197csaem1 |
| Variant | sdnueq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-05-2025
Rapport opnieuw genereren