| Kenteken | J-784-PT |
| Merk | Kia |
| Type | sorento |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 26-09-2020 |
| Nieuwprijs | € 55.960,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 130 Kw | 177 pk |
| Elektrisch vermogen | 44 Kw | 60 pk |
| Totaal vermogen | 174 Kw | 237 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Gewicht | 1858 kg |
| APK vervaldatum | 26-09-2026 |
| Datum eerste toelating | 26-09-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-09-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 481 cm |
| Hoogte | 170 cm |
| Wielbasis | 282 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1650 kg |
| Technische max massa voertuig | 2580 kg |
| Massa leeg voertuig | 1758 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2580 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | a62c2o |
| Variant | f7h12 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-05-2025
Rapport opnieuw genereren
