| Kenteken | J-786-NB |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 20-06-2019 |
| Nieuwprijs | € 58.446,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 213 Kw | 290 pk |
| Vermogen per kg | 0,15 Kw/kg |
| Topsnelheid | 260 km/h |
| Gewicht | 1430 kg |
| APK vervaldatum | 16-12-2026 |
| Datum eerste toelating | 20-06-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-09-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 96 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 151 g/km |
| Emissienorm | euro 6 bg |
| Breedte | - |
| Lengte | 427 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 263 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1900 kg |
| Massa leeg voertuig | 1330 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1900 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd7fd7gc001o7csmr2ml1cvr2na |
| Variant | gac4dnucx0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-05-2025
Rapport opnieuw genereren