| Kenteken | J-801-PV |
| Merk | Fiat |
| Type | ducato 11 kh 2.3 jtd |
| Kleur | groen |
| Bouwjaar | 27-10-2005 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2283 kg |
| APK vervaldatum | 14-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 27-10-2005 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 27-10-2005 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2286 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 2700 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 202 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 285 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2900 kg |
| Massa leeg voertuig | 2183 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2900 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-05-2025
Rapport opnieuw genereren