| Kenteken | J-823-XD |
| Merk | Skoda |
| Type | karoq |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 05-02-2020 |
| Nieuwprijs | € 39.231,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Gewicht | 1395 kg |
| APK vervaldatum | 05-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 05-02-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-10-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 123 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 690 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1881 kg |
| Massa leeg voertuig | 1295 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1881 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | nfd7fd7cw0024bf150n1c7b |
| Variant | acdpcax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 02-05-2025
Rapport opnieuw genereren
