| Kenteken | J-925-TK |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | sprinter |
| Kleur | geel |
| Bouwjaar | 14-10-2020 |
| Nieuwprijs | € 67.331,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 140 Kw | 190 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Gewicht | 4659 kg |
| APK vervaldatum | 14-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 14-10-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-10-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2987 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7.9 l/100km | 1l op 12.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 10.9 l/100km | 1l op 9.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.1 l/100km | 1l op 11 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 237 g/km |
| Emissienorm | euro vi d |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 433 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 5700 kg |
| Massa leeg voertuig | 4559 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 5700 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 22-04-2025
Rapport opnieuw genereren