| Kenteken | J-937-TH |
| Merk | Renault |
| Type | captur |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 26-02-2020 |
| Nieuwprijs | € 26.155,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 74 Kw | 101 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Gewicht | 1265 kg |
| APK vervaldatum | 04-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 26-02-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-12-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 120 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 423 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 630 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1751 kg |
| Massa leeg voertuig | 1165 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1751 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | mt5ta21a5000 |
| Variant | he2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-06-2025
Rapport opnieuw genereren