| Kenteken | J-957-KG |
| Merk | Seat |
| Type | leon |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 31-08-2020 |
| Nieuwprijs | € 27.997,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Gewicht | 1279 kg |
| APK vervaldatum | 31-08-2026 |
| Datum eerste toelating | 31-08-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-08-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 65 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 107 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 437 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 630 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1750 kg |
| Massa leeg voertuig | 1179 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1750 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm6sfm6aj0194bivl1bbh |
| Variant | bdlaax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren