| Kenteken | J-983-RG |
| Merk | Hyundai |
| Type | i10 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 21-10-2020 |
| Nieuwprijs | € 14.711,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 49 Kw | 67 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 156 km/h |
| Gewicht | 999 kg |
| APK vervaldatum | 22-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 21-10-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-10-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.6 l/100km | 1l op 27.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 96 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 168 cm |
| Lengte | 367 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Wielbasis | 243 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1310 kg |
| Massa leeg voertuig | 899 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1310 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | m51a11 |
| Variant | b4p11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 17-10-2025
Rapport opnieuw genereren