| Kenteken | J-993-JV |
| Merk | Kia |
| Type | stonic |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 25-08-2020 |
| Nieuwprijs | € 24.175,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 74 Kw | 101 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Gewicht | 1180 kg |
| APK vervaldatum | 25-08-2026 |
| Datum eerste toelating | 25-08-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-08-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 120 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 176 cm |
| Lengte | 414 cm |
| Hoogte | 151 cm |
| Wielbasis | 258 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1640 kg |
| Massa leeg voertuig | 1080 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1640 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | m54cz1 |
| Variant | c5p11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-05-2025
Rapport opnieuw genereren
