| Kenteken | JD-009-Z |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | c 180 kompressor |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 04-02-2003 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 105 Kw | 143 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1475 kg |
| APK vervaldatum | 11-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 04-02-2003 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 19-02-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1796 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3900 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 190 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 272 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 735 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1955 kg |
| Massa leeg voertuig | 1375 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1955 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | onlogisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-06-2025
Rapport opnieuw genereren