| Kenteken | JJD-08-S |
| Merk | Opel |
| Type | corsa |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 28-02-2025 |
| Nieuwprijs | € 33.740,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,00 Kw/kg |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Gewicht | 1267 kg |
| APK vervaldatum | 28-02-2029 |
| Datum eerste toelating | 28-02-2025 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 11-11-2025 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3325 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ea |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 406 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 254 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 610 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1690 kg |
| Massa leeg voertuig | 1167 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1690 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | hpy5-y1nm00 |
| Variant | p |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-11-2025
Rapport opnieuw genereren