| Kenteken | JK-400-B |
| Merk | Nissan |
| Type | note |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 08-03-2013 |
| Nieuwprijs | € 18.286,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 65 Kw | 88 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1167 kg |
| APK vervaldatum | 24-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 08-03-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 05-09-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1386 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.2 l/100km | 1l op 13.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 139 g/km |
| Emissienorm | euro 5 f |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 260 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 510 kg |
| Aanhanger geremd | 760 kg |
| Technische max massa voertuig | 1546 kg |
| Massa leeg voertuig | 1067 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1546 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | a02 |
| Variant | a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-03-2025
Rapport opnieuw genereren