| Kenteken | JN-134-P |
| Merk | BMW |
| Type | 3er reihe |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 26-03-2007 |
| Nieuwprijs | € 40.930,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 95 Kw | 129 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1465 kg |
| APK vervaldatum | 26-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 26-03-2007 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-05-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1995 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 88 db |
| Toerental geluidsniveau | 4312 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 11.2 l/100km | 1l op 8.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.9 l/100km | 1l op 12.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 190 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 276 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 695 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Technische max massa voertuig | 1910 kg |
| Massa leeg voertuig | 1365 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1910 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 2 |
| Variant | va51 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren