| Kenteken | JP-525-J |
| Merk | Opel |
| Type | meriva |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 27-06-2014 |
| Nieuwprijs | € 23.063,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 88 Kw | 120 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1471 kg |
| APK vervaldatum | 25-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 27-06-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 08-06-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1364 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3600 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.8 l/100km | 1l op 14.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 127 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 680 kg |
| Aanhanger geremd | 1150 kg |
| Technische max massa voertuig | 1930 kg |
| Massa leeg voertuig | 1371 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1930 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | bx1h4ekta5 |
| Variant | eadnc11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-06-2025
Rapport opnieuw genereren